دوربین مداربسته امگا، ایمن سازان آپادانا، درب اتوماتیک، آیفون تصویری، جک اتوماتیک

آیفون های تصویری Commax كوماكس

آيفون تصويري کوماکس کره برترين برند در صنعت توليد آيفون تصويري مي باشد . کوماکس داراي کيفيت تصوير و شفافيت بسيار بالايي مي باشد که در مقايسه با تصوير ديگر درب بازکن هاي تصويري داراي 50% وضوح بيشتر است . شرکت کوماکس با طراحي و کارايي فوق العاده محصولات خود توانسته گوي سبقت را از ديگر رقيبان خود بربايد و چون ستاره در بازار فروش درب بازکن هاي تصويري بدرخشد .
 قيمت آيفون تصويري کوماکس اصل کره از ديگر سيستم ها بالاتر است که اين امري بديهي است . حتما اين سوال براي شما پيش آمده است که چگونه مي توان آيفون کوماکس اصل را از آيفون تصويري کوماکس چين تشخيص داد ، در جواب بايد گفت که خيلي از آيفون هايي که در بازار به نام کوماکس کره به فروش مي رسد اصلا نمونه کره اي نداشته و يا ديگر کوماکس اين مدل ها را توليد نمي کند . دستگاه هاي کوماکس کره اصل تحت گارانتي دو ساله شرکت ايمن سازان مي باشد که همراه دستگاه ، کارت گارانتي نيز به خريدار ارائه مي شود که شما از زمان خريد به مدت دو سال مي توانيد از خدمات در محل شرکت کوماکس بهره مند شويد .
شرکت ايمن سازان با معرفي انواع آيفون تصويري خارجي و داخلي مانند آيفون تصويري تکنما ، تابا ، سيماران ، کوماکس کره که هر يک داراي ويژگي هاي منحصر به فرد خود هستند و هرکدام سهم بزرگي از بازار فروش اين صنعت را از آن خود کرده است ، شما را در انتخاب بهترين آيفون تصويري ياري مي کند .
شرکت ايمن سازان نماينده محصولات کوماکس کره آماده ارسال ليست قيمت فروش جهت مشتريان عزيز  و همچنين ليست قيمت پخش به همکاران گرامي در سرتاسر کشور مي باشد .