دوربین مداربسته امگا، ایمن سازان آپادانا، درب اتوماتیک، آیفون تصویری، جک اتوماتیک

آیفون های تصویری تابا

شركت توليدي و صنعتي تابا الكترونيك فعاليت خود را در سال 1362 بطور رسمي آغاز و اكنون از بزرگترين توليدكنندگان درب بازكن هاي برقي صوتي و تصويري مي باشد . محصول آغازين اين واحد سيستم هاي صوتي مركب از انواع آمپلي فاير و سيستمهاي اكوي صنعتي و هم چنين بلندگوهاي فضاي باز بود كه با استقبال خريداران مواجه گرديد و اين امر موجب شد تا حجم و تنوع توليدات شركت به سرعت رو به افزايش گذارد و محصولات ديگري نظير درب بازكن هاي برقي نيز به ليست توليدات شركت اضافه كردند .
اين امر گسترش فضاي توليدي را اقتضا مي كرد و با عنايت به آن شركت اقدام به خريد كارخانه جديدي در منطقه صنعتي اتحاد واقع در شمال شرق تهران نمود .
توليدات شركت در ابتداي امر از طريق سفارش قطعات به داخل يا خارج از كشور صورت ميگرفت . ولي اكنون با خريد و نصب ماشين آلات مختلف تمامي قطعات در داخل سازمان توليد ميگردند .
كيفيت محصولات تابا موجب گرديده است كه خريداران خارجي را نيز به خود جذب نمايد . بيش از چند سال است كه محصولات اين واحد به خارج از كشور صادر ميگردند و اين واحد براي حفظ بازارهاي داخلي و خارجي خود نهايت سعي و دقت را در حفظ كيفيت توليــدات بعمــــل آورده اســت و هم اكنــون داراي اســـتاندارهاي CE و ISO 9001-2000 ميباشد .
شرکت ايمن سازان نماينده محصولات آيفون تصويري تابا آماده ارسال ليست قيمت فروش جهت مشتريان عزيز  و همچنين ليست قيمت پخش به همکاران گرامي در سرتاسر کشور مي باشد .