دوربین مداربسته امگا، ایمن سازان آپادانا، درب اتوماتیک، آیفون تصویری، جک اتوماتیک

انتقال تصوير دوربين مداربسته

مشاهده تصاویر در تمام نقاط دنیا روی موبایل – تبلت – لپ تاپ و… با استفاده از یک نرم افزار کم حجم حتی از یک کافی نت هم میتوانید به راحتی تصاویر دوربین های مداربسته را در هر شهر و کشوری ببینید.

انتقال تصاویر رنگی است و با توجه به کد های محرمانه ای که شما از قبل به سیستم داده اید  تصاویر کاملا محرمانه بوده و غیر فابل دسترسی برای دیگران است.

در موارد خاص میتوان ازخط تلفن برای مشاهده تصاویر به صورت سیاه و سفید اقدام نمود.بسیاری از کارفرمایان محترم تمایل دارند در زمان عدم حضور خود در دفتر کار و یا کارخانه و… بتوانند تصاویر دوربین ها را از راه دور مشاهده فرمایند.این امر به
راحتی قابل اجرا میباشد.

روش اول از طریق اینترنت می باشد . در صورت دارا بودن دی وی آر و یا ان وی آر و همچنین ارتباط و اتصال به اینترنت با پهنای باند مناسب در هر دو طرف ( در محلی که میخواهید تصاویر را مشاهده فرمایید +در محل نصب دوربین ها) و در نهایت دارا بودی آی پی استاتیک و ثابت در محل نصب دوربین ها ی مداربسته می توانید با استفاده از یک کامپیوتر در هر کجای دنیا که باشید تصاویر را به صورت زنده و رنگی مشاهده فرمایید.

 

روش دوم از طریق خط تلفن است. خیلی از نقاط ایران هنوز دارای اینترنت پرسرعت(ای دی اس ال) نیست. بنا بر این با استفاده از یک دستگاه انتقال تصویر در محل نصب دوربین ها و یک خط تلفن می توان تصاویر را با سرعت پایین و سیاه و سفید در تمام نقاط دنیا دوربین های مداربسته رامشاهده کرد.

 

البته لازم به یاداوری است که جهت مشاهده تصاویر باید نرم افزار مربوطه روی سیستمی که میخواهید از راه دور تصاویر را ملاحظه فرمایید نصب گردد و همچنین سیستم دارای نام کاربری و رمز عبور باشد.

 

اگر بخواهید تصاویر دوربین های  مداربسته خود را در هر کجای دنیا روی موبایل خود ببینید :

این کار به دو صورت امکان پذیر است

تقریبا با تمام گوشی های جدید  شما میتوانید با استفاده از اینترنت موجود در اطراف یا با استفاده از اینترنت سیم کارت ، تصاویر دوربین های مداربسته خود را پس از وارد کردن  نام کاربری و رمز عبور  مشاهده نمایید.

در بعضی از دی وی آر ها وجود آی پی استاتیک ضروری است .

اما شما میتوانید با استفاده از دی وی آر های جدید و هوشمند براحتی با آی پی داینامیک هم تصاویر را مشاهده نمایید

با ورود نسل سوم سیم کارت های رایتل  در ایران ، قرار است اینترنت با سرعت 512 روی گوشی ها از طریق این سیم کارت ها تحویل داده شود.که در آن صورت با سرعت خیلی خوب در حد سرعت واقعی دوربین مداربسته در محل نصب شده ، میتوان تصاویر را به صورت تک به تک روی گوشی مشاهده نمود.