دوربین مداربسته امگا، ایمن سازان آپادانا، درب اتوماتیک، آیفون تصویری، جک اتوماتیک

مانند يك كارشناس خريد كنيد

 

اکثر کسانی که در خرید خود متضرر شده اند فقط به یک دلیل بوده است ، بله نداشتن اطلاعات کافی و تجربه قبلی در خرید سیستم ها ی حفاظتی (دزدگیر) و دوربین های مداربسته سایت شرکت ایمن سازان پیشنهاد می شود که تا به حال هیچ خریدی در زمینه سیتم های حفاظتی و یا نظارتی نداشته اند و آشنایی قبلی با این سیستم ها ندارند .

در این سایت نه تنها با مفاهیم اولیه دوربین های مداربسته و دزدگیر آشنا می شوید ، بلکه  مفاد قرارداد ها ،گارانتی  و تعهداتی که فروشنده باید در برابر خریدار داشته باشد  به شما معرفی میگردد .

و  13 اشتباه در خرید این سیستم ها که منجر به ضرر می شود به صورت مختصر به اطلاع شما خواهد رسید .

امروزه کارخانه ها ، ادارات و سازمان های بسیار بزرگی وجود دارد که هزینه ای چند ده میلیونی برای سیستم های مداربسته کرده اند ، اما متاسفانه نتیجه مطلوبی نگرفته اند و از سیستم نصب شده به خاطر عدم کارایی لازمه ، رضایت ندارند و یا سیستم برای آنها نصب شده است ولی بعد از گذشت چندین ماه هنوز شرکت یا شخص فروشنده نتوانسته است صحیح و سالم تحویل خریدار بدهد .

شما با داشتن این اطلاعات ، قادر خواهید بود مانند یک کارشناس حرفه ای که چندین سال در خرید این سیستم ها تجربه دارد ، از ضرر های چند میلیون تومانی جلوگیری نمایید .